Follow us on Facebook    

/// Palīdzības sadaļa - Datora aizsardzība

Mēs norobežosim Jūs no bīstama kontenta Interneta tīklā. Nevēlamo adresātu sarakstā (saite) tagad ir aptuveni 1 miljonu pozīciju, un tas katru dienu tiek atjaunots. Resursi ar nevēlamo kontentu tiek klasificēti pēc kategorijām:

  • mājas lapa ar vīrusiem;
  • anonīmie proxy serveri;
  • pornogrāfija;
  • reklāma;
  • resursi par narkotiskām vielām;
  • resursi par vardarbību un agresiju;
  • resursi ar pirātisko programmas nodrošinājumu;
  • hakeru resursi.

NEVĒLAMO MĀJAS LAPU KATEGORIJU APMEKLĒJUMU AIZLIEGUMS

Ar PROLAIN - DATORA AIZSARDZĪBAS palīdzību vecāki varēs ne tikai aizliegt pieaugošo satura mājas lapu apmeklējumu, bet arī bloķēt daudz citu kategoriju pēc sava uzskata, piemēram, mājas lapas ar kaitīgām programmām, mājas lapas, kuras ir saistītas ar narkotikām, vardarbību, atsevišķos gadījumos spēļu mājas lapas utt. Tāpat ir iespējams, neaizliedzot, vienkārši izskatīt mājas lapu kategorijas, kas apmeklē jūsu bērns. Programma izmanto Layer 7 tehnoloģiju, kura izmanto patstāvīgu koriģējošo un augošu bāzi aptuveni uz 1 mlj Web – lapu.
Iebūvētā PROLAIN - DATORA AIZSARDZĪBAS funkcija „ droša meklēšana” ļauj bloķēt šaubīga rakstura pieprasījumus meklēšanas sistēmās Jandex, Google uc.

Bērna aizsardzība no šaubīgām iepazīšanām

Iepazīšanas interneta lapas un sociālos tīklu aktīvi izmanto pedofili un manjaki, kuri, izmantojot Interneta anonimitāti, piemeklē potenciālus upurus starp bērniem, bieži vien stādās priekšā kā viņu vienaudži. PROLAIN - vecāku kontrole ļauj aizliegt jebkuru mājas lapu apmeklējumu, kuras ir saistītas ar interneta – iepazīšanām.

BĪSTAMO MĀJAS LAPU BLOĶĒŠANA

PROLAIN - DATORA AIZSARDZĪBA vecāku Kontrole var bloķēt apmeklējumus, kuru daudzums ir vairāk par 1 000 000 mājas lapu, kuras ir saistītas ar fišingu, trojāņiem, keilogēriem, botnetāmiem un citas bīstamības saturošas programmas. Bīstamo mājas lapu saraksts tiek papildināts ik dienu.

PAKALPOJUMU MAKSA!!!

Datora aizsardzība – 1.00 EUR mēnesī
/// PROLAIN.LV - Twitter

Atklājiet to, kas notiek tieši tagad.

Visit link
 
Copyright 2012 PROLAIN.LV - Company. Developers by P2U.LV
Top.LV PULS.LV Professional rating system