Follow us on Facebook    

/// Apmaksa

Veicot maksājumu ailē “maksājuma mērķis vai informācija saņēmējam” nepieciešams norādīt rēķina nummuru, klienta adresi, klienta vārdu un uzvārdu un apmaksas periodu.
Apmaksāt interneta pakalpojumu rēķinus var caur jebkuru Interneta Banku, jebkurā norēķinu grupā, Latvijas Pasta nodaļās. Rēķinu par tekošo mēnesi jāapmaksā līdz tekošā mēneša 15 datumam..
Ja Jūs neesat savlaicīgi iemaksājuši abonēšanas maksu, automātiskā uzskaites sistēma uzrādīs Jums brīdinājumu par kavētu maksājumu. Tomēr mēs Jums neatslēdzam interneta piekļuvi. Lai turpinātu darbu nepieciešams vienu reizi dienā aizpildīt tabulu ar līguma datiem. Ja parāds nebūs nomaksāts 90 dienu laikā, mēs paturam tiesības vienpusēji pārtraukt līgumu un rīkoties sakaņā ar LR Civillikuma ceturtās daļas (Saistību tiesības) 1793.pantu 1801.pantu.
Tas ir pakalpojums, kurš dod iespēju automātiski apmaksāt rēķinus par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Automātiskās rēķinu apmaksas izmantošana atbrīvo Jūs no nepieciešamības katru mēnesi doties uz banku lai apmaksātu savu rēķinu. Jūsu banka apmaksās rēķinu atomātiski Jūsu vietā. Automātiskās rēķinu apmaksas priekšrocības:
  1. laika un naudas ekonomija, jo nav nepieciešams apmeklēt vietas kur tiek pieņemti maksājumi;
  2. samazinās komisijas maksa salīdzinājumā ar rēķinu apmaksu skaidrā naudā;
  3. banka savlaicīgi apmaksās rēķinu tieši no Jūsu bankas konta (tikai nepieciešams nodrošināt pietiekamu konta atlikumu);
  4. informācija par apmaksātajiem rēķiniem atainojās internet-bankā un saņemot konta izrakstus.
Noslēgt ar savu banku (kur Jums ir «Algas konts» vai «Privātais konts») līgumu un norādīt visu informāciju par abonentu, visus mūsu rekvizītus. Automātiskajai rēķinu apmaksai rekomendējam Swedbank (sīkāk jebkurā filiālē vai pa telefonu 67444444).

Mūsu rekvizīti:

SIA "PROLAIN IT"
A/S "Swedbank"
Reģ. № 40103481624
Konts: LV35HABA0551031840607
/// PROLAIN.LV - Twitter

Atklājiet to, kas notiek tieši tagad.

Visit link
 
Copyright 2012 PROLAIN.LV - Company. Developers by P2U.LV
Top.LV PULS.LV Professional rating system