Follow us on Facebook    

/// Kompānijas vēsture

/// Kāpēc PROLAIN.LV


PROLAIN tas ir optiskā interneta provaiders Rīgā. Dinamiski attīstošs telekomunikācijas uzņēmums, uzņēmuma pamata darbības joma ir interneta tīkla pieejas nodrošināšana organizācijām un privātām personām, Web – serveru radīšana un izvietošana, tehnikas apkalpošana un pilnīgu auditu. Mākoņu pakalpojumi.


UZ DOTO BRĪDI OPTISKĀ INTERNETA PAKALPOJUMI NO PROLAIN IR PIEEJAMI SEKOJOŠOS RĪGAS RAJONOS:

Imanta, Dreiliņi, Mežciems, Jugla, Čiekurkalns, Teika, Purvciems, Pļāvnieki, Ķengarags, Maskavas priekšpilsētā, Centrs, Sarkandaugava, Torņkalns un Ziepniekalns.

MĒS CENŠAMIES PIEIET PIE KLIENTA, IZEJOT NO VIŅA INDIVIDUĀLAJĀM PRASĪBĀM.

Pieslēgums pie interneta tīkla, hostinga pakalpojumi, tīkla apkalpošana, mākoņu pakalpojumi, datoru apkalpošana, audits.

Uzņēmumam ir attīstošu optisko tīklu Rīgas pilsētas centrālajos rajonos, uz kuru pamata tiek piedāvāts kabeļu pieslēgums pie Interneta tīkla, televīzija un fiksēti telefonu sakari. Pamata ideoloģija PROLAIN biznesa vadīšanā tas ir racionālā un efektīva darba shēmas veidošana, kura ļauj sasniegt ievērojamu pašizmaksas un tarifu samazinājumu beigu klientam ar pašu augstāko prasību pret drošību un apkalpošanas kvalitātes saglabāšanu. No savstarpējās attiecību shēmas „pārdevējs – pircējs” mēs veicām soli pie shēmas „partneris – partneris” – mēs ne tikai ejam klientam pretī viņa vēlmju realizācijā, bet tiecamies izveidot mūsu sadarbību tādā veidā, lai samazināt tā izmaksas un veikt tā darbu iespējams efektīvāku un ērtāku.

/// PROLAIN.LV - Twitter

Atklājiet to, kas notiek tieši tagad.

Visit link
 
Copyright 2012 PROLAIN.LV - Company. Developers by P2U.LV
Top.LV PULS.LV Professional rating system